Świat kasyna

Jak wygrać w angielskiej ruletce w kasynie?

Wszyscy wiedzą, że ruletka jest zabawną grą i jest dostępna w kilku wariantach, w tym ruletka angielska. Ta ostatnia przyciąga do kasyn dużą publiczność, a wielu graczy stara się tam grać, aby wygrać. Tutaj nauczymy Cię, jak to osiągnąć.

Ten wariant jest bardzo podobny do ruletki francuskiej (dywan składający się z 37 liczb od 0 do 36), ale nadal ma swoje cechy szczególne. Rzeczywiście, może w nią zagrać do 7 graczy, z których każdy stawia zakład na liczbę, na której według szacunków poruszająca się kulka na kole się zatrzyma. Można postawić kilka rodzajów zakładów (Plein, Cheval, Carré, Sixain, Transversale, Dozen, Simple odds, Column itp.), a każdy z nich ma określone prawdopodobieństwo wygranej. Również pojawienie się zero (0) w angielskiej ruletce powoduje, że gracz traci połowę postawionego zakładu.

Jak wygrać w tej grze kasynowej

Podobnie jak w przypadku klasycznej ruletki i wszystkich innych wywodzących się z niej wersji, angielska ruletka jest grą, której wynik zależy od szczęścia. Istnieją jednak strategie, których gracze mogą użyć, aby wygrać lub przynajmniej zwiększyć swoje szanse na wygraną. Należą do nich:

Graj w trybie swobodnym, aby opanować zasady gry

Tryb wolny jest bardzo ważny, ponieważ pozwala grać tak długo, aby lepiej zrozumieć i opanować zasady angielskiej ruletki. Dlatego jest to ważna sztuczka, aby wygrać, a większość kasyn oferuje darmowe demo gry, które każdy gracz może wypróbować.

Zarejestruj się w godnym zaufania kasynie, które przyznaje bonusy

Od momentu, gdy poczujesz się gotowy do gry w angielską ruletkę na pieniądze i wygrania, będziesz musiał zarejestrować się w godnym zaufania kasynie, które oferuje również bonusy. Dzięki temu nie tylko będziesz mógł mniej wykorzystać swój kapitał, ale także wydłużyć sesję obstawiania i wygrać. Istnieje kilka rodzajów bonusów odpowiednich do ruletki i możesz je bez problemu odebrać, jeśli spełnisz wymagania kwalifikacyjne.

Stawianie zakładów na kombinacje liczb

Chociaż istnieją różne rodzaje zakładów na angielską ruletkę, które zapewniają wysokie wygrane, często zaleca się, aby gracze traktowali priorytetowo większe kombinacje liczb, zwłaszcza te obejmujące zestaw dwunastu liczb. Na przykład, możesz postawić zakład na pierwsze dwanaście liczb na kole, ostatnie dwanaście lub nawet na środkowe liczby. Zastanawiasz się dlaczego? Cóż, ponieważ te kombinacje oferują wyższe szanse na wygraną. Dlatego masz większe szanse na wygraną w kasynie, jeśli je adoptujesz.

You may also like...