Świat kasyna

Ruletka dziesiątek

W tej instrukcji postaramy się opowiedzieć bardzo krótko, ale jednocześnie skutecznie o jednej z kilkudziesięciu metod gry w ruletkę w kasynie . Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że ta gra pozwala grać na różne sposoby. Gdy zaczniesz grać tuzinem i jeśli wygrasz, wygrywasz 2 monety, albo grasz 2 tuziny i jeśli wygrasz, wygrywasz 1 monetę. W drugim przypadku, jeśli przegrasz, stracisz 2 monety.

Metoda dziesiątek ruletki

Technika tej gry to jeden z wielu manewrów, dzięki którym będziesz w stanie osiągnąć małe stabilne wygrane. Tak więc, jak już wiesz, kolumny i dziesiątki mają tę zaletę, że obstawiają 24 numery w ruletce z 36 numerów. Dwie z trzech szans na sukces są zwykle udane.

Podczas gry należy pamiętać o dziesiątkach, ponieważ mogą one dawać więcej przywilejów do wygranej. Ponadto, dziesiątki w tej grze wypłacają zakład dwa do jednego.

W ruletce łatwo jest wygrać dziesiątki, ponieważ szanse są dobre: ​​szanse wynoszą dwa do trzech. To jest okazja, którą masz.

Aby kontynuować nasz artykuł, wykonaj następujące czynności: naucz się oglądać kilkanaście ruletek. Jak tylko tuzin trafi dwa razy, możesz postawić na dwa kolejne w tym samym czasie.

Tu jest! Teraz jesteś już prawie na drodze do sukcesu.

Idziemy dalej i na przykład:

  • 1-1 Dostajesz jeden na dziesięć, lepiej wygraj rekord.
  • 1-2 W przypadku, gdy pierwsza dziesiątka nie jest twoja, tracisz dwa numery, a jednocześnie stawiasz głównie na te same, ale zwiększasz swój zakład.
  • 2-1 Wygrywasz, zrekompensujesz pierwszą stratę.
  • 2-2 Przegrywasz, będziesz miał 6 żetonów.
  • 3-1 Zawsze przegrywasz, to pokaże Ci, że jesteś w grupie tego samego tuzina. W takiej sytuacji trzeba pomyśleć w porę i szybko, a jednocześnie postawić zakład na zwycięski manewr, aby podzielić grupę kilkudziesięciu.

Ważne jest, aby pamiętać: przed rozpoczęciem gry musisz użyć sześciu i sześciu żetonów na dwa tuziny, w tym ten, który wyszedł dwa razy wcześniej.

  • Podsumowując bardzo krótko: opisana właśnie technika jest niezawodna. Wybierz się z listy najlepszych kasyn online . Po pierwsze dlatego, że pozwala mieć dwie z trzech szans. Pamiętaj jednak, że musisz postawić więcej niż upragnioną wygraną, jest to niezawodne, ponieważ daje Ci szansę na dwie z trzech szans, ale zdecydowanie powinieneś postawić dwa razy więcej niż chcesz, a przede wszystkim nie przegap okazji. Metoda ruletki, o której właśnie mówiliśmy, pozwala grać na różne sposoby. Ale jest to jedna z niezawodnych technik.

Powodzenia w grze.

You may also like...