Świat kasyna

Zmienność automatów online: co to jest?

Automaty do gry to gry czysto losowe, więc nie można wpłynąć na wynik spinów i spinów. Musisz jednak zrozumieć, że automaty online to programy uruchamiane przez generator liczb losowych. Z tego powodu istnieją aspekty wpływające na zyski. Jednym z najpotężniejszych aspektów jest zmienność automatów do gry. Spróbujmy zrozumieć, czym jest zmienność i jak wybrać najlepszy automat do gry w kasynie online.

Edinburgh's Maybury Casino will reveals when it will reopen | Edinburgh News

Czym jest zmienność?

Zmienność to pojęcie, które wpływa na częstotliwość i wielkość wygranych graczy. Mimo że automat do gry na prawdziwe pieniądze jest zaprogramowany tak, aby losowo rozdzielał wygrane, zawsze postępuje według pewnego schematu: albo rzadko wygrywasz duże, albo regularniej rozdzielasz mniejsze wygrane. Zmienność to ważna cecha, ale często pomijana przez wielu graczy.

Można powiedzieć, że zmienność to częstotliwość wygranych, jakie prezentuje automat do gry. Należy rozumieć, że tę cechę określają wydawcy, którzy tworzą gry. Zwróć więc na to uwagę przy wyborze automatu online.

Rodzaje zmienności automatów do gry

Istnieją trzy poziomy zmienności automatów w kasynach online na prawdziwe pieniądze . To są :

  • high – automaty o dużej zmienności (tzw. „volatile machine”) oferują nieregularne i dość rzadkie zyski, ale ich kwoty są ogromne.
  • Najpopularniejsze modele tego typu to Gonzo’s Quest od NetEnt, Wolf Moon Rising od Betsoft, Ring of Odin od Play’n Go, Steam Tower od NetEnt i Doctor Love od Microgaming.
  • low – maszyny o niskiej zmienności są odpowiednie dla graczy, którzy lubią grać cicho: bez dużych wygranych, ale z najmniejszymi stratami. Modele te mają regularne częstotliwości i niezbyt duże wzmocnienia. Użytkownicy uwielbiają Rage to Riches od Play’n Go,
  • Ogre Empire od Betsoft, The Royal Family od Yggdrasil i Bengal Tiger od Microgaming.
    medium – to najpopularniejsze automaty w kasynach online. Pozwalają graczom na długie sesje gry bez narażania się na duże ryzyko.
  • Nie wygrasz milionów, ale zyski są dość duże i regularne. Zalecamy wypróbowanie Sticky Joker od Play’n Go, Twin Spin Deluxe lub Mega Fortune Dreams od NetEnt lub Monster Pop od Betsoft.

Najlepiej wybrać slot na podstawie jego zmienności. Pomoże Ci to znaleźć najlepszą maszynę i uzyskać wrażenia z gry, których szukasz, i wygrać najwięcej. Zwróć uwagę na cechy modeli przed rozpoczęciem gry.

You may also like...